İlham Alacağınız 9 Tiktok Viral Video Örneği

İlham Alacağınız 9 Tiktok Viral Video Örneği

TikTok uygulaması şu sıralar adından sıklıkla söz ettiriyor. Kullanıcıların kısa videolar çekerek farklı edit teknikleriyle videolarını süslediği bu uygulama her geçen gün yeni viral video örnekleri sunuyor.

Tüm dünyada oldukça popüler olan bu uygulamada zaman zaman bazı müzikler, danslar, editler, sesler popüler olarak viral haline geliyor. Her geçen gün yeni bir TikTok viral video örneği görmek mümkün olabiliyor. 

Türkiye’de ve dünyada TikTok kullanıcıları yeni ve farklı içerik fikirleriyle popüler olmak için adımlar atıyor. Bazı videolar kullanıcıların ilgisini çekerek viral hale geliyor.

Dans, yemek, dublaj gibi içeriklere sahip olan bu videolar kullanıcıların büyük bir çoğunluğu tarafından çekilerek popüler hale geliyor. İşte sizin de ilham alabileceğiniz 9 TikTok viral video örneği:

Yemek Videoları

TikTok yemek videoları ile oldukça ünlü bir uygulama. Hatta günümüzde TikTok tarifleri gibi ayrı bir terim de oluşmuş durumda. TikTok’ta zaman zaman yemek videoları oldukça viral oluyor ve herkes bu tarifleri denemeye çalışıyor.

Örneğin yakın zamanda viral olmuş ve herkesin denemiş olduğu Gigi Hadid makarnası tarifi viral yemek videolarına örnek verilebilir. Ünlü manken Gigi Hadid’in adıyla ünlenen bu tarif hem dünyada hem de Türkiye’de viral olmuş ve birçok kişi bu makarnayı yaparken video çekmiştir.

Bu ünlü tarif için çekilmiş TikTok videolarından birini aşağıda sizinle paylaşıyoruz. Siz de viral olan yemek videolarını çekerek ya da kendi pratik yemek tariflerinizi paylaşarak TikTok’ta popüler olabilirsiniz.

@erikalemaster

Idk what took me so long to try it 😫😍 Recipe from @Hajar Larbah YouTube #pasta #gigihadidpasta #food #fyp

♬ Italian Dinner Party – Italian Restaurant Music of Italy

Dans Videoları

TikTok’un en ünlü videolarından biri de şüphesiz dans videoları. Bazı popüler şarkılarla çekilmiş olan dans videoları dünyada viral haline gelebiliyor. Kullanıcılar tarafından çok sevilen bu videolardan defalarca çekilebiliyor. 

Örneğin son zamanlarda popüler olan “my Money don’t jiggle jiggle” şarkısıyla çekilmiş olan dans videoları kullanıcıların büyük bir çoğunluğu tarafından beğeniyle karşılandı.

Ünlü şarkıcı Shakira da katıldığı bir TV programında bu akıma uyum sağladı ve ünlü dans hareketlerini tekrarladı.

Popüler müzikler ve aynı dans hareketleri kullanılarak çekilmiş birçok TikTok viral video örneği bulunuyor. Kullanıcıların çok sevdiği bu videolar kısa sürede herkes tarafından denenerek büyük bir popülerliğe kavuşuyor.

Siz de bu akımlara uyum sağlamak için viral olan dans videolarından birini çekerek eğlenceli içerikler ortaya çıkarabilirsiniz.

Dublaj Videoları

Dublaj videoları hem komik hem de eğlenceli taraflarıyla kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor. Farklı seslere yapılan dublajlarla oldukça komik TikTok videoları ortaya çıkabiliyor.

Ayrıca, TikTok uygulamasında kendi sunduğu edit yazılımlarıyla kolaylıkla dublaj videosu çekilebiliyor.

Dublaj videoları kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Kullanıcılar sıklıkla bu videolardan çekip paylaşım yapıyor.

Influencerlar TikTok’ta takipçi kazanmak için viral dublaj videoları çekiyor.

Şarkı Videoları

TikTok’ta müzikler oldukça ünlü. Kullanıcıların şarkı söyleyerek çektikleri videolar da müzik severlar tarafından oldukça beğeniliyor. Hatta Tiktok kimi zaman yeni yeteneklerin keşfedildiği bir uygulama bile olabiliyor.

@martinalynnnn

A little pitchy but I hope you still enjoy ❤️ #fyp #foryoupage #singing #covers #viral #song #microphone microphone @lautenaudio LA-320

♬ original sound – Martina Lynn

Müzik videoları TikTok viral video örnekleri arasında sıklıkla yer alıyor. Siz de şarkı söylemeyi seviyorsanız ve sesinize güveniyorsanız Tiktok uygulamasını indirerek yeteneğinizi kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Makyaj Videoları 

Makyaj videoları Youtube’da olduğu gibi Tiktok’ta da oldukça popüler oldu. Özellikle de renkli ve farklı makyajlar kullanıcıların dikkatini çekiyor ve viral haline geliyor.

Son zamanlarda ürünleri bolca kullanmasıyla dikkat çeken Meredith isimli kullanıcı Tiktok’ta makyaj videoları çekerek viral haline geldi.

@meredithduxbury

Should we bring back the Meredith rap era? 😏

♬ Conceited – Flo Milli

Tepki Videoları 

Tiktok viral video örnekleri arasında tepki videoları da bulunuyor. Çünkü kullanıcıların bir ürünü deneyerek çektiği bu tepki videoları kullanıcıların beğenisini topluyor.

Özellikle de videolara çekilen tepkiler oldukça eğlenceli olabiliyor.

Kombin Videoları

Moda dünyası TikTok için de birçok eğlenceli video sunuyor. Uygulama içerisindeki kombin ve değişim videoları kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor.

Neredeyse tüm Tiktok kullanıcıları kombin ve değişim videoları çekiyor.

Hem de TikTok video editleme yazılımları sayesinde bu değişim videolarından çekmek oldukça kolay.

Siz de TikTok’ta eğlenceli kombin videoları çekmek istiyorsanız harekete geçebilirsiniz!

Hayvan Videoları 

Hayvan dostlarımız TikTok’ta da oldukça popüler. Evcil hayvanlarıyla eğlenceli videolar çeken kullanıcılar eğlenirken viral olabiliyor. TikTok viral video örneklerinden biri olan evcil hayvan videoları herkes tarafından çok seviliyor. Bu videolardan birini aşağıda bulabilirsiniz.

Kendin Yap (DIY) Videoları

Kendin yap videoları hem eğlenceli hem de kullanışlı fikirleri kullanıcılara sunuyor. Yotube’da da oldukça popüler olan bu videolar Tiktok’u da sarmış durumda.

Bu kendin yap Tiktok Viral video çeşitleri herkes tarafından beğeniliyor ve herkes bu videoda gösterilenleri yapmaya çalışıyor.

TikTok’ta trend olabilecek içerikler üretmek için sonsuz ihtimal bulunuyor. Siz de içerik üreterek takipçi kitlenizi arttırabilir ve iş birliklerine katılabilirsiniz.

Takipçi sayınız fark etmeksizin hem içerik üretmek hem de ürettiğiniz içeriklerle gelir elde etmek isterseniz Infleap’e kayıt olabilirsiniz. Infleap’te sayfanıza uygun markalarla içerik çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Önerilenler
Yorum Yaz

E-posta adresiniz paylaşılmayacak. * işaretli alanlar zorunludur.